Zamykanie naczynek - pajączki – cera naczynkowa

Laser Gentle Max, Terapia IPL - szybka terapia na popękane naczynka

Efekty:

Popękane naczynka na stałe zlikwidowane – zabiegi umożliwiają całkowite zamknięcie i zlikwidowanie naczynek;

Sinoniebieskie żyłki usunięte – zabiegi regenerują skórę na twarzy, nogach i tułowiu;

Cera naczynkowa wzmocniona – najgłębsze przebarwienia stają się jaśniejsze już po pierwszym zabiegu i często udaje się je zlikwidować na stałe.

Wskazania:

  • popękane naczynka na twarzy (pajączki),
  • popękane naczynka na nogach (pajączki kończyn dolnych),
  • cera naczynkowa,
  • sinoniebieskie żyłki.
zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Terapia na rozszerzone naczynka

Rozszerzone naczynka to obecnie problem, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Początkowo na twarzy widoczny jest rumień, a z czasem pojawiają się naczynka, które mogą być punktem wyjścia trądziku różowatego. Rozszerzone naczynka mogą pojawić się na twarzy, dekolcie, nogach.

Skuteczne usuwanie naczynek jest możliwe głównie dzięki zastosowaniu nowoczesnych zabiegów. Laserowe usuwanie naczynek pozwala na szybkie usunięciu tego problemu estetycznego. Laser niszczy tylko nieprawidłowe naczynia, a oszczędza inne struktury. W zależności od rodzaju zmian dobiera się odpowiedni zabieg (laser Gentle Max, Terapia IPL).

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach

Zabieg zamykania naczynek nie niesie ryzyka powikłań i infekcji. Skuteczność laserowego zamykania naczynek jest bardzo duża. W dodatku jest to praktycznie bezbolesna metoda. Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia miejscowego, które niepotrzebnie obkurcza naczynka, obniżając skuteczność zabiegu. W momencie podania wiązki laserowej pacjent może odczuwać lekkie ukłucie lub pieczenie.

Po zabiegu możliwe jest wystąpienie siniaka, obrzęku lub zaczerwienienia w miejscu, w którym naczynko było większych rozmiarów. Naczynka lub pajączki umiejscowione na twarzy, generalnie łatwiej i szybciej dają się usunąć niż te, które pojawiają się na nogach.

Laser Gentlemax – skuteczny na pajączki

Laser GentleMax (Gentle Max) jest jednym z najnowocześniejszych laserów, stosowanych obecnie w dermatologii estetycznej. Niezwykle skutecznie usuwa popękane naczynka, pozostawiając skórę wokół w doskonałym stanie.

Laser Gentle Max emituje światło umożliwiające ingerencję w żywą tkankę. Wiązka zostaje precyzyjnie skierowana w miejsce, gdzie znajdują się pajączki. Na niewielkie rozszerzone naczynka czy drobniejsze pajączki często wystarczy jeden zabieg. Większe naczynka (pajączki) wymagają do kilku zabiegów.

Więcej o działaniu lasera Gentle Max tutaj

IPL – usuwanie rumienia na twarzy

Terapia IPL daje rewelacyjne efekty nie tylko w przypadku skóry twarzy. Stosowana jest w przypadku takich problemów jak pajączki na twarzy i pajączki na nogach. Kompleksowo likwiduje zmiany naczyniowe (tzw. „pajączki”, trądzik różowaty, skłonność do rumienia), inne zmiany skórne oraz objawy starzenia się skóry.

Terapia IPL na zamykanie naczynek przebiega w kilku etapach. IPL emituje wiązkę promieniowania o odpowiednio dobranej długości fali. Jest ona pochłaniana przez hemoglobinę, czyli czerwony barwnik znajdujący się w krwi. Kiedy krew osiągnie odpowiednią temperaturę, ścianka naczynia zostaje zniszczona, a następnie usunięta z organizmu. W wyniku zabiegu IPL pajączek znika. Terapia IPL na zamykanie naczynek to zabieg, który nie tylko ujednolica kolor skóry, ale także poprawia jej napięcie i elastyczność.

Więcej o fotoodmładzaniu IPL tutaj.

Metamorfozy:

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • okres karmienia piersią,
  • choroby autoimmunologiczne skóry,
  • leki zwiększające wrażliwość na światło,
  • padaczka,
  • świeża opalenizna.

Cennik

Twarz      600 zł
Policzki 450 zł
Czoło 300 zł
Naczynka przy skrzydełkach nosa 350 zł
Dekolt        500 - 600 zł
Pojedyncze naczynko 200 zł
Naczyniak rubinowy 150 - 200 zł
Naczyniak 2 cm x 2 cm 300 zł
Naczyniak 4 cm x 4 cm 550 zł
Naczyniak 12 cm x 12 cm 800 zł
Naczyniak 16 cm x 16 cm 1 300 zł

Podobne zabiegi

Laser frakcyjny Mosaic – regeneracja osłabionej skóry

Laser frakcyjny Mosaic ? skuteczny, bezinwazyjny sposób na wyraźnie młodszą skórę bez defektów Regeneracja skóry – spowodowana większym odżywieniem i ukrwieniem; Wzmożona produkcja kolagenu – przeciwdziałająca procesom starzenia; Gładka, piękna skóra – laser Mosaic usuwa nierówności i wyrównuje kolor skóry; Błyskawiczne...

Mezoterapia próżniowa Vital Injector – bezbolesna rewitalizacja skóry

Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i jędrności, rozświetlenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry, poprawa nawilżenia skóry, spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie cellulitu.

Osocze bogatopłytkowe

Naturalny preparat liftingujący ? regeneracja skóry Wygładzone zmarszczki – hipoalergiczne osocze wypełnia bruzdy i likwiduje zmarszczki; Gładsza, bardziej elastyczna skóra – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra – żywe komórki...