RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting złotymi igłami z emisją fal radiowych, termolifting i remodeling kolagenu

Efekty:

Bezpieczny i precyzyjny lifting – w minimalnym stopniu uszkadza naskórek, mniej niż analogiczne urządzenia;

Natychmiastowy efekt – energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i regenerację;

Młodsza twarz – radiofrekwencja mikroigłowa likwiduje „worki pod oczami”, zmarszczki i opadające powieki;

Wzmocniona skóra nie tylko na twarzy – RF Infini poprawia owal twarzy, skórę szyi i dekoltu, brzucha, ramion a nawet piersi;

Zagęszczenie i ujędrnienie skóry – nakłuwanie skóry złotymi igłami przy emisji fal radiowych aktywuje odnawianie się włókien kolagenowych.

Wskazania:

  • lifting i podniesienie owalu twarzy,
  • ujędrnianie i zagęszczanie skóry (twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion, okolic nad kolanami),
  • redukcja zmarszczek i głębokich bruzd,
  • wiotka skóra wokół oczu (worki pod oczami),
  • usuwanie rozstępów.


Inne wskazania:

Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

unikanie sauny
Unikanie sauny
krem z filtrem
Krem z filtrem
fitnes
Brak fitnesu
basen
Unikanie basenu

O zabiegu:

Jak działa radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg RF Infini  działa na różnych poziomach skóry. Do zabiegu wykorzystuje się głowicę zawierającą złote igły, zadaniem której jest nakłuwanie skóry przy jednoczesnej emisji fal radiowych.

W wyniku tych działań dochodzi do przestrzennego przegrzania skóry (3D), którego efektem jest remodeling kolagenu. Dzieje się tak, ponieważ energia pola RF bez problemów dociera do głębokich warstw skóry właściwej, powodując jej ujędrnienie, zagęszczenie oraz pogrubienie.

Termolifting RF Infini nie tylko na twarz

RF Infini działa wielowymiarowo dzięki wielopunktowemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Żadne inne urządzenie tego typu nie dysponuje tak szerokim zakresem parametrów zabiegowych, a co za tym idzie, tak dużym spektrum efektów klinicznych.

RF Infini powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu:  twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra).

Termolifting - małoinwazyjny zabieg

RF INFINI - (RF) radiofrekwencja mikroigłowa 3D to bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry z minimalnym okresem rekonwalescencji – minimum 2 - 3 dni. Pomimo zastosowania wysokich parametrów energetycznych RF Infini w mniejszym stopniu uszkadza naskórek niż inne urządzenia zapewniające podobny efekt.

Zawdzięcza to specyficznej budowie igieł oraz pokryciu ich warstwą złota. Poszczególne igły wnikają w skórę kolejno, rząd za rzędem, dzięki czemu delikatny naskórek chroniony jest przed poparzeniem a odczuwanie bólu jest znacznie mniejsze.

Radiofrekwencja mikroigłowa - o zabiegu

Jeden zabieg trwa 30 minut - 2 godzin, w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi.
Po tym zabiegu nie występują przebarwienia pozapalne. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska i kwalifikacja do zabiegu. Bezpośrednio przed zabiegiem skórę znieczula się kremem znieczulającym.

Zabieg RF Infini można stosować przez cały rok. Zaleca się wykonanie 2 - 3 zabiegów termoliftingu RF. Po zabiegu skóra jest obrzęknięta, zaczerwieniona i mogą pojawić się punktowe krwawienia. Na drugi dzień po zabiegu możliwy jest powrót do normalnych zajęć.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • choroba nowotworowa,
  • zmiany chorobowe skóry,
  •  rozrusznik  serca,
  • zaburzenia krzepliwości krwi.

Cennik

Twarz 1 500 zł
Policzki 800 zł
Podbródek 800 zł
Szyja 1 200 zł
Dekolt (zabieg częściowy) 800 zł
Dekolt pełny 1 600 zł
Twarz + podbródek 1 700 zł
Twarz + podbródek + szyja 1 900 zł
Twarz + podbródek + szyja + pełny dekolt 2 900 zł
Okolica wokół oczu 650 zł
Okolica wokół ust 750 zł
Grzbiety dłoni 800 zł
Ramiona 1 400 zł
Okolice nad kolanami 1 300 zł
Brzuch 1 500 - 1 800 zł
Pośladki 1 500 - 1 800 zł
Uda wewnętrzne 1 500 - 2 000 zł

Podobne zabiegi

Laser frakcyjny eCO2 - intensywna metoda ablacyjna

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic ? fotoodmładzanie ? odbudowa i odmłodzenie powierzchni skóry Usuwa zmarszczki na całej twarzy – precyzyjne usuwanie zmarszczek wokół ust, oczu i na powiekach; Doskonale skoncentrowany na zmarszczkach – niezwykle wąska wiązka lasera działa dokładnie tam, gdzie jest potrzebna; Szybkie gojenie – kontrolowane mikrouszkodzenia...

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Blizny potrądzikowe, blizny pourazowe i pooperacyjne - lasery frakcyjne eCO2, Mosaic, RF Infini, Mezoterapia, Terapia LED i Peelingi, Komórki Macierzyste i Nici na rozstępy Laser frakcyjny eCO2 na blizny i rozstępy Działanie doskonale skoncentrowane na bliznach i rozstępach – niezwykle wąska wiązka lasera działa dokładnie tam, gdzie jest potrzebna; Szybkie gojenie – kontrolowane mikrouszkodzenia na niewielkiej powierzchni sprawiają, że...

Ulthera – spektakularny, niechirurgiczny lifting twarzy

System Ulthera - rewolucja w odmładzaniu bez skalpela twarzy, szyi, dekoltu Napięta i podniesiona skóra – zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, szyję, linię żuchwy i podbródek; Wyraźnie młodszy wygląd – regeneracja włókien kolagenowych likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia, m.in....