Regenera Activa - komórki macierzyste na wypadające włosy

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych.

Efekty:

 • stymulowanie wzrostu nowych włosów,
 • zagęszczenie włosów,
 • zahamowanie wypadania,
 • pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Wskazania:

 • łysienie androgenowe u mężczyzn,
 • łysienie androgenowe u kobiet,
 • przerzedzenie włosów,
 • wypadanie włosów,
 • osłabienie włosów.
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Czas: 90 min.
Znieczulenie: miejscowe
Specjalista:

lek. Jakub Sazanów-Lubelski

 
 

Zalecenia po zabiegu

unikanie sauny
Unikanie sauny
fitnes
Brak fitnesu
basen
Unikanie basenu

O zabiegu:

Regenera Activa to przełomowy zabieg, którego celem jest zagęszczenie włosów, pobudzenie ich wzrostu oraz zahamowanie wypadania. Unikalna kombinacja, w skład której wchodzą komórki macierzyste, czynniki wzrostu oraz komórki progenitorowe podawana jest w skórę głowy Pacjenta w okolice mieszków włosowych, aby zainicjować procesy naprawcze. Podczas zabiegu pacjent jest jednocześnie dawcą i biorcą mieszaniny przeszczepianych substancji. Dzięki temu unikamy możliwości wystąpienia uczuleń. To przełomowa technologia, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.

Dla kogo?

Regenera Activa polecana jest w szczególności osobom walczącym z łysieniem androgenowym, którzy stanowią aż 70% mężczyzn i 40% kobiet!

Jest to zabieg polecany również osobom, które zauważyły zwiększoną utratę włosów oraz ich osłabienie. 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg podzielony jest na trzy etapy:

 1. Pierwszym etapem jest pobranie od pacjenta od 1 do 3 wycinków. Wycinek pobierany jest z okolicy potylicy, ponieważ jest to obszar najmniej narażony na łysienie androgenowe. Pobrane wycinki są niewielkie. Mają średnicę ok. 2,5 mm. Okolica, z której są pobierane goi się samoistnie nie pozostawiając na skórze śladu.
 2. Drugim etapem jest umieszczenie pobranego materiału w specjalnym urządzeniu, w którym zostanie wyizolowana zawiesina zawierająca komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe.
 3. Ostatni etap polega na ostrzykiwaniu skóry głowy uzyskaną mieszanką na zasadzie mezoterapii, aby zainicjować procesy naprawcze.

Odczucia bólowe

Przed zabiegiem lekarz znieczula okolicę pobrania wycinków skóry lidokainą. Dzięki czemu ich pobranie jest bezbolesne.

Podczas ostrzykiwania skóry głowy pobraną zawiesiną odczuwalne są jedynie delikatne ukłucia igłą.

Przeciwwskazania:

 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • zażywanie leków rozrzedzających krew (np. Aspiryna),
 • uczulenie na lidokainę zawartą w preparacie do miejscowego znieczulenia.

Cennik

Regenera Activa - ostrzykiwanie komórkami macierzystymi 6 000 zł
 
 
 

System ratalny

Podobne zabiegi

Mezoterapia skóry głowy – stymuluje porost włosów

Mezoterapia igłowa głowy ? zatrzymuje wypadanie włosów Mocniejsze włosy – lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze; Redukcja wypadania włosów – włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie wypadać; Odrastające włosy – zwiększony metabolizm...

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris ? hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, które wzmacniają...

S.A.F.E.R. (SAFER) – małoinwazyjny przeszczep włosów

S.A.F.E.R. (SAFER) ? bezpieczny zabieg bez ryzyka blizn - przeszczep pojedynczych mieszków włosowych Brak blizn – nowoczesna metoda mikronacięć, zamiast inwazyjnego przeszczepu paska skóry; Niska inwazyjność – zabieg w znieczuleniu miejscowym; Szybka rekonwalescencja – pacjent następnego dnia wraca do aktywności; Duża skuteczność przeszczepu –...