Mezoterapia skóry głowy – stymuluje porost włosów

Mezoterapia igłowa głowy ? zatrzymuje wypadanie włosów

Efekty:

Mocniejsze włosy – lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze;

Redukcja wypadania włosów – włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie wypadać;

Odrastające włosy – zwiększony metabolizm sprawia, że włosy odrastają szybciej i gęściej.

Wskazania:

 • wypadanie włosów,
 • łysienie plackowate,
 • łysienie androgenowe,
 • osłabione włosy (np. po chorobie, narkozie, ciąży).


Inne wskazania:

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Mezoterapia skóry głowy na wypadanie włosów

Mezoterapia igłowa głowy polega na ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu specjalnego pistoletu lub strzykawki. Odpowiednie substancje lecznicze wstrzykuje się w skórę głowy w taki sposób, żeby wzmocniły cebulki i odżywiły włosy.

Mezoterapia skóry głowy powstrzymuje proces wypadania włosów. Mezoterapia pomaga również w odrastaniu włosów, pod warunkiem że mieszki włosowe nie weszły w stan atrofii, czyli zaniku.

Mezoterapia igłowa i czynniki wzrostu

W koktajlu podawanym w mezoterapii skóry głowy wykorzystywane są substancje aktywne: witaminy, cynk, kwasy nukleinowe, koenzymy oraz niezwykle cenne aminokwasy (tzw. peptydy biomimeptyczne i czynniki wzrostu).

Do leczniczych ostrzykiwań stosuje się także osocze bogatopłytkowe uzyskiwane z własnej krwi pacjenta oraz komórki macierzyste pozyskiwane z własnej tkanki tłuszczowej. Więcej o zabiegu z osoczem bogatopłytkowym tutaj i z komórkami macierzystymi tutaj.

Zabieg mezoterapii na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to problem z którym mezoterapia walczy skutecznie. Podczas zabiegu wykonywane są liczne wstrzyknięcia w okolicy bocznej i górnej powierzchni głowy. W intensywnej fazie leczenia wykonuje się 1 zabieg na tydzień przez 1 - 2 miesięcy. Potem celem podtrzymania efektów, wystarczy 1 zabieg na miesiąc.

Efekty mezoterapii skóry głowy są dla pacjentów satysfakcjonujące. Po zastosowaniu mezoterapii z odpowiednim koktajlem substancji odżywiających skórę głowy, wypadanie głowy zmniejsza się o 70% (w ciągu 4 miesięcy), a odrost nowych włosów jest możliwy w 30%.

Mezoterapia igłowa – antidotum na wypadanie włosów

Łysienie to problem, który dotyka przede wszystkim mężczyzn, niezależnie od wieku. Młodzi ludzie, którzy wcześnie zaczynają mieć problemy z utratą włosów, narażeni są na szybszy proces łysienia w starszym wieku.

Nadmierne wypadanie włosów może być skutkiem słabego krążenia, nieprawidłowej diety, nadmiaru hormonu dihydrotestosteronu. Mezoterapia na wypadanie włosów jest bardzo wskazana również u osób, które cierpią na sezonowe wypadanie włosów (wiosną i jesienią). Jest bezpiecznym, nieinwazyjnym zabiegiem.

Metamorfozy:

Przeciwwskazania:

 • alergie,
 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • zmiany zapalne,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • cukrzyca,
 • stany zapalne i ropne na skórze,
 • opryszczka.

Cennik

Cena zabiegu 350 - 700 zł

Podobne zabiegi

Regenera Activa - komórki macierzyste na wypadające włosy

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. stymulowanie wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris ? hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, które wzmacniają...

S.A.F.E.R. (SAFER) – małoinwazyjny przeszczep włosów

S.A.F.E.R. (SAFER) ? bezpieczny zabieg bez ryzyka blizn - przeszczep pojedynczych mieszków włosowych Brak blizn – nowoczesna metoda mikronacięć, zamiast inwazyjnego przeszczepu paska skóry; Niska inwazyjność – zabieg w znieczuleniu miejscowym; Szybka rekonwalescencja – pacjent następnego dnia wraca do aktywności; Duża skuteczność przeszczepu –...