Laser frakcyjny Mosaic – regeneracja osłabionej skóry

Laser frakcyjny Mosaic ? skuteczny, bezinwazyjny sposób na wyraźnie młodszą skórę bez defektów

Efekty:

Regeneracja skóry – spowodowana większym odżywieniem i ukrwieniem;

Wzmożona produkcja kolagenu – przeciwdziałająca procesom starzenia;

Gładka, piękna skóra – laser Mosaic usuwa nierówności i wyrównuje kolor skóry;

Błyskawiczne gojenie – dzięki punktowemu naświetlaniu większość skóry dookoła jest w doskonałym stanie.

Wskazania:

 • odmładzanie skóry wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni,
 • zmarszczki i zwiotczenie skóry,
 • chropowata, nierówna skóra,
 • rozszerzone pory, zaskórniki,
 • plamy starcze,
 • niejednolity odcień skóry.


Inne wskazania:

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Laser frakcyjny Mosaic na fotoodomładzanie

Laser frakcyjny jest najnowszą technologią laserową, stosowaną w dermatologii estetycznej. Laser frakcyjny Mosaic stymuluje regenerację i odbudowę skóry. Na naświetlanym obszarze następuje zagęszczanie skóry. Laser frakcyjny Mosaic może być z powodzeniem stosowany na twarz i ciało.

Laser frakcyjny Mosaic jest przeznaczony do wykonywania zabiegów przeciwdziałających m.in. takim problemom, jak wiotka skóra wokół oczu, na twarzy i szyi, nierówna skóra, czy przebarwienia.

Laser frakcyjny Mosaic jak lifting skóry

Laser frakcyjny Mosaic pobudza powstawanie nowych komórek skóry, zwiększa odżywienie i ukrwienie skóry. Działa przeciwzmarszczkowo, wyrównuje niejednolity kolor skóry.

Mikrowiązki laserowe głęboko penetrują skórę. Następuje proces syntezy kolagenu i tworzenia nowych komórek. Nowe komórki skóry zaczynają pozbywać się uszkodzonych i osłabionych fragmentów na zewnątrz skóry. Dzięki temu fotoodmładzanie pozwala zlikwidować defekty, a skóra w naturalny sposób zaczyna młodnieć.

Laser frakcyjny jest małoinwazyjny

Innowacyjna technologia frakcyjna Mosaic, w przeciwieństwie do stosowanych dotychczas laserów, nie naświetla jednorodnie powierzchni skóry, ale wywołuje mikroskopijne, kolumnowe uszkodzenia, otoczone wyspami zdrowej, nienaruszonej skóry.

Laser frakcyjny Mosaic nie narusza naskórka. Dzięki temu zabieg jest małoinwazyjny. Od razu po zabiegu następuje gwałtowny proces gojenia. Proces leczenia przebiega bardzo szybko i nie jest uciążliwy. Naskórek działa jak naturalny opatrunek i po 24 godzinach skóra jest w pełni zagojona. Laser frakcyjny Mosaic nie wywołuje trwałych skutków ubocznych. Pacjenci od razu mogą wrócić do normalnej aktywności.

Laser frakcyjny Moisaic – o zabiegu

Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana. W czasie zabiegu pacjent odczuwa kłucie, spowodowane emisją mikrowiązek lasera. Fotoodmładzanie laserem frakcyjnym Mosaic jest dobrze tolerowane, jednak aby zmniejszyć dyskomfort, znieczula się pacjentów kremem. Przed zabiegiem można również zastosować środek przeciwbólowy.

Laser frakcyjny Mosaic chłodzi podczas zabiegu skórę zimnym powietrzem, co dodatkowo łagodzi dyskomfort pacjenta. Po zabiegu pojawia się niewielkie zaczerwienienie, związane z ogrzewaniem skóry przez wiązki lasera. Objawy zanikają do 24 godzin. Aby uzyskać zadowalającą poprawę, trzeba wykonywać co najmniej trzy zabiegi, w odstępach co miesiąc.

Przeciwwskazania:

 • opryszczka,
 • bliznowce,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • ciąża,
 • padaczka,
 • rozrusznik serca,
 • stosowanie leków uwrażliwiających skórę na światło.

Cennik

Twarz 1 200 zł
Szyja 800 zł
Dekolt (zabieg częściowy) 900 zł
Dekolt (zabieg pełny) 1 200 zł
Twarz + szyja 1 800 zł
Twarz + szyja + dekolt (pełny) 2 800 zł 
Okolica wokół oczu 600 zł 
Ramiona 1 000 zł
Przedramiona 1 000 zł
Plecy 1 200 zł
Grzbiety dłoni 600 zł
Pośladki 1 200 zł

Podobne zabiegi

Laser frakcyjny eCO2 - intensywna metoda ablacyjna

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic ? fotoodmładzanie ? odbudowa i odmłodzenie powierzchni skóry Usuwa zmarszczki na całej twarzy – precyzyjne usuwanie zmarszczek wokół ust, oczu i na powiekach; Doskonale skoncentrowany na zmarszczkach – niezwykle wąska wiązka lasera działa dokładnie tam, gdzie jest potrzebna; Szybkie gojenie – kontrolowane mikrouszkodzenia...

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting złotymi igłami z emisją fal radiowych, termolifting i remodeling kolagenu Bezpieczny i precyzyjny lifting – w minimalnym stopniu uszkadza naskórek, mniej niż analogiczne urządzenia; Natychmiastowy efekt – energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i regenerację; Młodsza twarz – radiofrekwencja...