O NAS

Zapraszamy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej z największym doświadczeniem na Śląsku. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert medycyny estetycznej w Polsce. Dysponujemy zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się do nas zwracacie, w Skin Laser Lubelscy pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszy dla Państwa zabieg. Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu.

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Skin Laser Lubelscy jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Krystyna Lubelska,

Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog

„Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej Kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z Pacjentami i pomaganie w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy Państwu po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę. Dziękuję za nią. To Państwo dają mi motywację, by dalej rozwijać Klinikę."

Lekarz z 25 letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Jest również właścicielką Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy (wcześniej Skin Laser Studio).

Dr Krystyna Lubelska zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. 

Dr Krystyna Lubelska współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii. 

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W Magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu. 

Jakub Sazanów-Lubelski,

Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz

"W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej wprowadzając do mojego gabinetu procedury o udowodnionej skuteczności."

Lekarz i współwłaściciel Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy).

Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki.

Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata.

 

Jakub Sazanów-Lubelski jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii.

Joanna Hesse-Kowalczyk,

Joanna Hesse-Kowalczyk, specjalista dermatolog

„Piękno wymaga perfekcji i precyzji. Te cechy wpisują się w mój charakter. W medycynie estetycznej najmniejszy szczegół ma wpływ na efekt zabiegu i samopoczucie pacjenta. Wymaga to stałego doskonalenia i podążania za innowacjami, które stale pojawiają się na międzynarodowych kongresach. W Skin Laser Lubelscy jestem na czasie z nowymi technologiami, dzięki czemu pacjenci w moim gabinecie często uśmiechają się, zadowoleni z efektów zabiegu.”

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. W 1992 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, a w roku 1996 uzyskała specjalizację z dermatologii. Posiada doświadczenie szpitalne w pracy na oddziale dermatologicznym. Z medycyną estetyczną jest związana od 2003 roku, pracując i rozwijając swoje umiejętności w gabinetach dermatologii estetycznej.
Regularnie bierze udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia. W Klinice wykonuje większość zabiegów medycyny estetycznej.
Joanna Hesse-Kowalczyk otrzymała certyfikat Masters in Anty-Aging and Aesthetic Medicine, wydany przez Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Katarzyna Mierzwińska,

Katarzyna Mierzwińska, dr n. med., specjalista dermatolog

„W medycynie estetycznej nie można się nudzić i osiąść na laurach. Coraz to nowsze zabiegi wymagają stałego doszkalania się. To wdzięczna praca, gdzie pacjenci najczęściej czują się po zabiegu piękniejsi i atrakcyjniejsi. A każdy wykonany na 100% zabieg, wyzwala endorfiny nie tylko u pacjenta, ale i u mnie, co niezmiennie skutkuje radością z mojej pracy.”

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Szkoliła się na zagranicznych stażach i na stypendium w Niemczech. Doświadczenie praktyczne zdobywała w Klinice Dermatologii oraz w gabinetach medycyny estetycznej w Katowicach.
W naszej Klinice wykonuje przeszczepy włosów nowatorską metodą S.A.F.E.R. oraz liposukcję ultradźwiękową aparatem Vaser Lipo.

Karolina Jaguś,

Karolina Jaguś, specjalista ds.obsługi pacjenta

„Kontakt z wieloma ludźmi o różnych osobowościach jest tym, co cenię najbardziej w swojej pracy. W Klinice codziennie dzieje się coś nowego. Najbardziej cieszę się z tego, jak ludzie wychodzą zadowoleni i po czasie wracają, przyprowadzając znajomych, rodzinę, a z czasem nieraz młodsze pokolenie.”

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu medycyny estetycznej. Dba o przyjazną atmosferę, udzielając informacji o ofercie Kliniki. W Skin Laser Lubelscy Karolina odpowiada za kontakt z Pacjentami, kalendarz wizyt oraz sprawny przebieg zabiegów. Obsługa Pacjentów z zagranicy nie stanowi dla niej problemu.