Plexr - niechirurgiczny lifting powiek!

Niechirurgiczny lifting powiek ? Dlaczego nie! Już teraz nowatorski zabieg Plexr dostępny w naszej Klinice!

 

Problem opadających powiek, zmarszczek wokół oczu dotyczy niejednej z nas. Zapewne niejednokrotnie zastanawiałaś się jak polepszyć kondycję skóry na tej delikatnej okolicy. Stosowałaś dziesiątki kremów których producenci zapewniali że zdziałają cuda a Ty nie widziałaś efektu? Podpowiemy Ci, jak dbać o okolicę wokół oczu aby zachować na długo młody wygląd.

 

Okolica wokół oczu jest niezwykle delikatna, skóra w tym miejscu jest cztery razy cieńsza niż na pozostałych partiach twarzy i praktycznie pozbawiona gruczołów łojowych. Ponadto, każdego dnia wykonujemy tysiące mrugnięć które angażują kilkanaście mięśni zlokalizowanych wokół oczu. Objawy upływającego czasu, tempo życia oraz czynniki zewnętrzne pozostawiają po sobie trwałe ślady. Pierwszym etapem jest pojawienie się zmarszczek, następnie dochodzi do utraty elastyczności kolagenu i w konsekwencji opadania skory powiek.

Kontur oka wymaga od nas szczególnej uwagi zarówno podczas codziennej pielęgnacji jak również wizyty w gabinecie dermatologii estetycznej. Jeszcze klika lat temu, wybór zabiegów na tę okolicę był niewielki, aktualnie wachlarz zabiegów jest szeroki tylko jak wybrać zabieg najlepszy dla siebie?

 

W naszej Klinice nieustannie dbamy o to, aby w ofercie był szeroki wybór zabiegów na każdy problem, tak jest również w przypadku zabiegów na okolicę wokół oczu. Aby osiągnąć najlepsze efekty kluczowa jest konsultacja. Podczas konsultacji lekarz ocenia kondycję skóry i ustala harmonogram zabiegów, często zalecamy Pacjentom terapie skojarzone czyli połączenie dwóch różnych zabiegów, działamy wtedy na kilka problemów. Terapie skojarzone charakteryzują się wysoką skutecznością, co niejednokrotnie podkreślają nasi Pacjenci.

Zabiegi na okolicę wokół oczu wykonywane w naszej Klinice to m.in:

 • Ulthera oraz Thermage - działanie liftingujące, poprawiające sprężystość i elastyczność skóry,
 • przeszczep komórek macierzystych - intensywna rewitalizacja skóry własnym komórkami macierzystymi,
 • lipofilling – wypełnienie zmarszczek własną tkanką tłuszczową (naturalny wypełniacz),
 • laser frakcyjny eCO2 – intensywna odbudowa skóry,
 • radiofrekwencje mikrogłowa RF Infini - lifting skóry z użyciem fal radiowych,
 • Botox ® - wygładzenie zmarszczek,
 • mezoterapia igłowa - odżywienie i nawilżenie skóry,
 • zabieg Plexrnajnowszy i najbardziej innowacyjny zabieg niechirurgicznego liftingu.

 

Plexr to zabieg będącym alternatywą dla chirurgicznego liftingu. Lifting chirurgiczny to inwazyjny zabieg na którego część Pacjentów się nie chce bądź nie może się zdecydować biorąc pod uwagę m.in. okres gojenia oraz wystąpienie możliwych komplikacji.

Plexr to nowatorska technologia której skuteczność potwierdzono podczas pięciu lat badań klinicznych. Główne wskazania do zabiegu to:

 • lifting okolicy oka
 • niwelowanie zmarszczek okolicy oka
 • niwelowanie zmarszczek okolicy ust (tzw. zmarszczek palacza)
 • usuwanie plam soczewicowatych i przebarwień
 • leczenie blizn i rozstępów

 

Sam zabieg trwa około 20 minut, poprzedzony jest nałożeniem miejscowego kremu znieczulającego, okres rekonwalescencji wynosi około 4 - 7dni. W przypadku niwelowania efektu opadających powiek konieczne jest seria 1-3 zabiegów w odstępach 40 dniowych. W badaniach klinicznych potwierdzono, że efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2 -4 lat.

Już dzisiaj umów się na bezpłatną konsultację i porozmawiaj z naszym specjalistą.

 

plexr_-_niechirurgiczny_lifting_powiek